Wybierz ligę

Aktualności

27 LIS 2015

Siódma kolejka przed nami. Dwa hity: Tiki Taka - Semper Invicta oraz Contragolpe - River Plate!

Zbliżamy się do decydujących rozstrzygnięć. Przed nami siódma kolejka.

I LIGA:

AFC Forza Kabaret – Kultura Fizyczna

    W pierwszym spotkaniu na pierwszoligowych boiskach ekipa AFC Forza Kabaret podejmie Kulturę Fizyczną. Ekipa gospodarzy przystapi do tego spotkania po porażce 5:6 z ekipą Albatrosa, z tego powodu możemy spodziewać się w ich grze dużego natężenia czystej piłkarskiej złości. Czysto na papierze faworytem wydaje się być właśnie ekipa Forza Kabaret, jednak wyniki w tym sezonie są znacznie poniżej oczekiwań. Z kolei po zwycięstwie z Equinoxem  dołku powoli staje się wydostawać ekipa gości, co może oznaczać naprawdę ciekawe spotkanie.
 
Tiki Taka – Semper Invicta
 
W absolutnym hicie kolejki niepokonana ekipa Tiki Taki podejmie zespół Semper Invicta. Wiele zespołów (nie tylko na Ursynowie) ostrzy sobie zęby na zespół Michała Świerczyńskiego, jednak rzeczywistość bardzo często hamuje ich zamiery. Kolejnym takiem zespołem jest ekipa Semper Invicta, która po porażkach z Januszami oraz Ekipą Pocketball.pl za wszelką cenę będzie chciała powrócić na właściwe tory. Będzie to jednak ekstremalnie trudne zadanie, gdyż Tiki Taka z pewnością przysąpi do tego spotkania w najbardziej galowym składzie z możliwych. Początek hitu już o godzinie 19!
 
2sLO – FC Albatros
 
Spotkanie dwóch beniaminków. W najwyższej klasie rozgrywkowej na razie lepiej sobie radzą bardziej doświadczenie piłkarze Albatrosa, jednak w młodzieży z 2sLO wciąż drzemie niewykorzystywany potencjał. Możemy spodziewać się otwartego spotkania z dużą ilością bramek, a o zwycięstwie może zadycydować dyspozycja dnia oraz szczęście, które podobno sprzyja lepszym.
 
Ekipa Ranbaxy – Janusze
 
Obydwie ekipy powracają na boiska Areny Futbolu po tygodniu przerwy. Ekipa gospodarzy miała spotkanie rozegrane awansem, z kolei goście w ostatniej kolejce dostali walkowera za spotkanie z Equinoxem. Faworytem tego spotkania jest ekipa Januszy, która w całym sezonie zgubiła jedynie dwa punkty, jednak tak doświadczona ekipa jak Ranbaxy na pewno nie poddadzą się bez walki. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie!
 
Pocketball.pl – Equinox FC
 
W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden, ekipa walcząca o tytuł podejmuję czerwoną latarnię ligi. Zespół gospodarzy góruje nad swoim rywalem w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Ekipa Pocketball.pl prowadzona przez Maćka Pijewskiego nie powinna mieć najmniejszych problemów z zespołem gości, jednak piłka bywa niezwykle nieprzewidywalna.
 
II LIGA:
 
Niedzielni – NAF Genduś
 
W pierwszym meczu na drugoligowych boiskach spotkają się dwa zespoły znające się jak łyse konie. Pauzująca w ostatniej kolejce ekipa Niedzielnych podejmie zespół NAF Genduś. Ekipa gości przystąpi do tego spotkania po dwóch porażkach z ekipami Nie ma lipy! oraz Contragolpe, z kolei Niedzielni dwa tygodnie temu odnieśli pierwsze zwycięstwo przeciwko ekipie Supreme. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania, o zwycięstwie może zadecydować defensywna postawa Niedzielnych oraz dyspozycja dnia. Początek tego spotkania już o godzinie 18!
 
Nie ma lipy! – Anin Team
 
W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Rozpędzona i pewnie zmierzająca po tytuł ekipa Nie ma lipy! podejmie zespół Anin Team. Ekipa gospodarzy posiada wszystkie karty w swoich rękach i nie może pozwolić sobie nawet na najmniejszą wpadkę, po tym jak w ostatniej kolejce pokonali ekipę River Plate. Z kolei ekipa gości przystąpi do tego spotkania po dotkliwej porażce z młodą ekipą Interu. Każdy inny wynik, niż zwycięstwo Nie ma lipy! będzie dużą sensacją.
 
Contragolpe – River Plate
 
W najciekawszym spotkaniu kolejki ekipa Contragolpe podejmie zespół River Plate. Obydwa zespoły podejdą do tego spotkania w zupełnie innych nastrojach, gdyż ekipa gospodarzy pokonała w ostatniej kolejce ekipą Gendusia, z kolei goście musieli uznać wyższość lidera (Nie ma lipy!). Nowa kolejka to jednak zupełnie nowy rozdział i czysta karta, a w spotkaniu dwóch ekip walczących o podium musi być gorąco. Ekipa Przemka Jasika jest nieprzewidywalna gra w kratkę, a gospodarze w tym sezonie uznali jedynie wyższość ekipa Nie ma lipy! Zapowiada się fantastyczne widowisko.
 
Supreme – HK Inter
 
„Derby młodzieżowców” – tak możemy określić pojedynek Supreme z ekipą Interu. W tym spotkaniu tempo gry może być zawrotne, gdyż obydwie ekipy są niezwykle wybiegane i dobrze przygotowane motorycznie. W lepszych nastrojach do tego spotkania przystąpią goście, gdyż w ostatniej kolejce pokonali Anin Team. Ekipa gospodarzy po bardzo dobrym meczu zremisowała z Szatańskim Pętem, jednak jak powszechnie wiadomo „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Początek tego spotkania o godzinie 19!
 
Szatańskie Pęto – Warsaw United
 
W ostatnim spotkaniu na drugoligowych boiskach walcząca o podium ekipa Szatańskiego Pęta podejmie pauzujący w ostatniej kolejce zespół Warsaw United. Ekipa gospodarzy pokazuje w tym sezonie dobrą, równą formę, z kolei ekipa gości to wciąż jedna wielka niewiadoma, która gra niesamowicie w kratkę. Faworytem tego spotkania wydaje się być więc ekipa gospodarzy, jednak Arena Futbolu nie takie widziała już cuda.
 
 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto