Wybierz ligę

Aktualności

13 STY 2016

Zjazd Koordynatorów Extraliga.pl

W sobotę 9 stycznia w bydgoskiej Warzelni odbył się zjazd koordynatorów miast członkowskich struktur Extraliga.pl. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele miast już uczestniczących w rozgrywkach, czyli Sosnowiec, Łódź, Słupsk, oraz miast nowych, które dopiero wchodzą w strukturę Extraligi m. in. Ostróda, Grudziądz, Ełk, Lublin czy Piła. Z różnych powodów nie mogli dotrzeć na zjazd koordynatorzy z takich miast jak Warszawa, Rzeszów, Łomża, Tarnów.

Zjazd rozpoczął się od przedstawienia uczestników oraz harmonogramu zjazdu. Na spotkaniu zostały poruszone najważniejsze kwestie związane z rozwojem całego projektu. Przedstawiono członków Polskiej Federacji Futbolu Sześcioosobowego oraz jej działalność. Omówiono najważniejsze kwestie związane z reprezentacją miast oraz Polski. Przedyskutowano rozgrywki ligowe, standardy obowiązkowe oraz dodatkowe. Zebranym koordynatorom przybliżono sprawę sprzętu marki Errea, z którą to Extraliga.pl ma podpisaną umowę.

Ranking miast to nowość z jaką zapoznali się uczestnicy zjazdu. Co roku będzie wyłaniany zwycięzca, który odbierze atrakcyjną nagrodę. W roku 2015 zwycięzcą okazał się być koordynator miasta Słupsk Jarosław Szwiec. Zwycięzcy gratulujemy.

Futsal Cup 2016 był kolejnym punktem spotkania. Turniej odbędzie się w ostatni weekend lutego w Świeciu.

Pod koniec zjazdu poruszono temat finałów oraz gali zakończeniowej rozgrywki w sezonie 2015/2016. Finały, gala oraz turniej miast odbędzie się w tym roku w Bydgoszczy.

Szkolenie zakończyło się około godziny 18:30.  Po szkoleniu w Warzelni uczestnicy zjazdu mogli rozpocząć część nieoficjalną spotkania i skosztować warzonych na miejscu trunków. Była to świetna okazja, aby każdy z koordynatorów mógł podzielić się swoją wiedzą z innymi uczestnikami zjazdu i poznać się.

Za udostępnienie miejsca w Warzelni, zakwaterowanie naszych gości spoza Bydgoszczy w Kamienicy Poznańskiej, przygotowanie obiadu oraz kącika kawowego dla uczestników zjazdu pragniemy w tym miejscu podziękować Adamowi Gadawskiemu dzięki któremu było to możliwe.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto